©Toneelgroep Ludio | Webdesign: Carola Wisse

Contact

Overige e-mail adressen:

info@ludio.be

bestuur@ludio.be

reservaties@ludio.be

voorzitter@ludio.be

voorzitter@ludio.be

secretaris@ludio.be

penningmeester@ludio.be

jeugd@ludio.be

lichtentechniek@ludio.be


PR@ludio.be

logistiek@ludio.be

Pieter Taghon

Caroline Govaert

Lynn Van Acker

Paul Bracke

Barbara Annaert

Bart Van Damme

Anke De Sutter

Dimitri Van Bellegem

Peter Van Bunneghem

Voorzitter

Ondervoorzitter

Secretaris

Penningmeester

Jeugd

Licht en techniek

Decor

PR

Logistiek

Bestuur

09/355.01.81  of  0471/425.125

Belt u liever? Dat kan natuurlijk ook!

Voor vragen belt u met onze penningmeester Paul Bracke